Karrier_szakács

0

Szállodánk szakács munkakörbe keres új kollégákat.

Kóspallag – Nagyirtáspuszta, az erdő közepén Budapest vonzáskörzetében, a Dunakanyarban elhelyezkedő Szent Orbán Erdei Hotel éttermébe gyakorlott, tapasztalattal rendelkező beugrós (Péntek-Szombat-Vasárnap) illetve főállású (heti 4-5 nap)szakács kollégát keresünk. Szállás biztosítunk !

A napi feladatok:
A’ la carte 12.00 – 18.00-ig
Előre bejelentkezett csoportok, rendezvények
Esti svédasztal felfőzése

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Családias hangulat
Segítőkész vezetés
Folyamatos kihívás

A munkaidő P-V 9:00-22.00-ig, heti 3 nap.
Olyan személyt keresünk, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni, kellő tapasztalattal rendelkezik. Nemzetközi tapasztalat előny.

Fizetés: 2 400 – 3 000 ft/óra
kb.97 000-120 000 ft/hét -390 000-550 000 ft/hó

Kollégánkat hosszútávra keressük!

Amennyiben magadra ismertél és szívesen lennél egy nyugodt csapat tagja, jelentkezz!
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a konyha@szentorban.hu email címen

Miért foglalna máshol?
Garantáltan a legjobb árak & azonnali online visszaigazolás!

2=3 akció TAVASSZAL

Szauna hétvége - április 19-21.

Majális napok

Kocka hétvége - kiállítás Legoból