Karrier

0

Szakács kollégát keres hosszú távra a Szent Orbán Erdei Wellness Hotel étterme.

Elvárások:
  • Szakács végzettség
  • 2-3 éves szakács tapasztalat, de lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Tiszta, rendezett munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Rugalmasság
  • Együttműködő, nyitott, barátságos személyiség
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
Feladatok:
  • Alapanyagok feldolgozása
  • A’la carte és svédasztalos ételelek elkészítése, tálalása
  • Higiéniai előírások betartása
Amit kínálunk:
  • Jogtiszta környezet
  • Megbízható, biztos munkáltató
  • Hosszútávú munkalehetőség, egész éves munka
  • Fizetett szabadság
  • Mai kor elvárásainak mefelelő, jól felszerelt konyha
  • Változatos feladatok
  • Egyéb juttatások
Kereseti lehetőség: 500 000 Ft/hó (nettó)

Kérjük pályázatát / önéletrajzát az alábbi e-mail címre legyen kedves elküldeni a betölteni kívánt pozíció megjelölésével: etterem@szentorban.hu

Telefonos elérhetőség felmerülő kérdések esetén:

Tóth Béla +36 30/697-2194amennyiben elsőre nem tudnánk felvenni, mindenkit visszahívunk

Kedves Vendégünk!

2021. szeptember 01.-től hatályos VIZA vendégfogadással kapcsolatos tájékoztatónkat ITTt alálja!

Újra Börzsönyi kilátóhegyek túrák! Időpontok és további információ: ITT

2021. szeptember 30.-án, csütörtökön zártkörű rendezvény miatt szállodánk étterme és wellness részlege sem tud külsős vendégeket fogadni! Megértésüket és türelmüket előre is köszönjük!

Bezárás